humor   Dziś jest: poniedziałek - 26 października 2020 - 300 dzień roku   Imieniny mają: Lucyna - Lucjan - Łucjan
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Liczba pozycji w dziale Nagrody Darwina - Śmiertelne wypadki nie całkiem poważne ale napewno autentyczne wynosi: 61.


  W roku 2000, w Danni trzy nieroztropne dziewczyny zamkneły się w publicznej toalecie w celu wąchania paliwa do zapalniczek. W pewnym momencie jedna z nich postanowiła zapalić papierosa. W momencie odpalenia papierosa doszło do wybuchu zgromadzonego w małym pomieszczeniu oparów paliwa. Dziewczyny z wielkim krzykiem wybiegły z toalety wprost w ramiona policjantów, którzy ugasili palące się ubrania i udzielili pierwszej pomocy, następnie przewieziono je do szpitala.
Data dodania:
2005-06-27 07:48:22
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  Zdarzenie miało miejsce w stolicy Japonii, Tokio. Pewna młoda, modna dama spowodowała wypadek samochodowy z skutkiem śmiertelnym. A wszystko przez to, że założyła buty na koturnie. Wysoki na osiem centymetrów obcas uniemożliwił jej zahamowanie i wjechała na słup.
Data dodania:
2005-06-27 07:48:09
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 101
  Akcja rozgrywała się w Pensylwanii, a dokładnie w więzienia w Pittsburghu. Pewien mężczyzna postanowił uciec z więzienia robiąc z prześcieradeł linę. Gdy już miał gotową linę, wybił szybę w oknie i zaczął wdrażać w życie swój pomysł. Nie wziął jednak pod uwagę faktu, że prześcieradła nie były najnowsze, a pozostałe w oknie ostre krawędzie szkła nacinały napiętą linę, nie wziął też pod uwagę jednej zasadniczej rzeczy, a mianowicie tego, że lina była zakrótka o jakieś 20 metrów. Jerome poleciał jak kamień w wodę i udało mu się uciec, tyle, że z tego świata.
Data dodania:
2005-06-27 07:47:55
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 102
  Pewnej mieszkańce Florydy przydażyło się podczas jazdy swoim BMW przysnąć. W wyniku tego zdażenia samochód wjechał do kanału głębokiego na 10 metrów. Nasza bohaterka Karla nie straciła jednak całkowicie panowania nad sytuacją i zadzwoniła na policję z telefonu komórkowego. Policjant kazał jej otworzyć drzwi lub okna, lecz Karla miała wątpliwości, których nie rozwiała do końca swojego życia. "Jeśli to zrobię samochód zaleje woda". Krótki przewodnik: Samochód tonie około 10 minut, w takiej sytacji należy jak najszybciej otworzyć drzwi lub okno i próbować opuścić samochód.
Data dodania:
2005-06-27 07:47:45
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 102
  O to przykład zabawnego szantażysty i rabusia banków. W Anglii, w 2000 roku pewien złodziej pojawił się w banku i wręczył jednemu z pracowników kartkę z ostrzeżeniem, że jeśli nie dostanie pieniedzy to zniszczy system komputerowy banku. Po kilku godzinach wrócił do banku po obiecany okup. Jak łatwo się domyślić zamiast pieniędzy na naszego rabusia czekała policja.
Data dodania:
2005-06-27 07:47:31
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 103
  Historia o pewnym złodzieju miedzianych elementów trakcji kolejowej. Pociągi elektryczne w Glasgow (Szkocja) zasilane są z napowietrznej sieci, prąd następnie przepływa przez szyny i gruby miedziany przewód do skrzyni redystrybucyjnej. Właśnie ten przewód stał się łakomym kąskiem dla złodzieja, który tu powiedzieć nie był laikiem w dziedzinie elektryczności. Wiedział, że ten przewód trzeba wyciąć pomiędzy kolejnymi przejazdami pociągów, gdy nie płynie w nim prąd. Niestety popełnił błąd i zginał. W jego płaszczu odnaleziono nieaktualny rozkład jazdy pociągów, z którego wynikało, że ma jeszcze 10 minut do przyjazdu pociągu.
Data dodania:
2005-06-27 07:47:20
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 102
  W 2001 roku, w Ohio w wodach jeziora Erie utopiło się trzech wędkarzy. Zachowując się nierozważnie wiechali swoim terenowym samochodem na cieńką tafle lodową. Po jakimś czasie pod ich samochodem załamał się lód i woda pochłoneła samochód razem z nimi. To nieszczęście stało się mimo faktu, że od kilku lat zimy były ciepłe i lokalne władze ostrzegały o grożącym niebezpieczeństwie.
Data dodania:
2005-06-27 07:46:57
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 104
  W stanie Waszyngton w Seattle miało miejsce bardzo niesmaczne zdarzenie. Pewien drobny złodziejaszek chciał ukraść z samochodu będącego jednocześnie domem benzynę. W między czasie powiadomiono o tym fakcie policje, która zastała pana wymiotującego, opartego o samochód i stojącego w kałuży odchodów. Po przesłuchaniu złodzieja okazało się, że przez pomyłkę włożył rurkę nie do tego co trzeba zbiornika i zaciągnął się kupami z zbiornika kanalizacyjnego. Właściciel rozbawiony tym zdarzeniem postanowił nie wnosić oskarżenia do sądu.
Data dodania:
2005-03-07 08:40:26
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 106
Więcej:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > ... 8

SZUKAJ   AUTORA
GAFY I WPADKI
Nagrody Darwina
Mowa Powypadkowa
Polityczne
Dzieci - Zeszyty Szkolne
Komentarze sportowe
Komentarze Ateny 2004
Dzienniczki szkolne
Najlepsze 10 Wg. Was
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012