humor   Dziś jest: czwartek - 20 czerwca 2019 - 171 dzień roku   Imieniny mają: Bogna - Florentyna - Rafał
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Liczba pozycji w dziale Nagrody Darwina - Śmiertelne wypadki nie całkiem poważne ale napewno autentyczne wynosi: 61.


  Gdy ludzie się nudzą często wpadają na głupie pomysły, tak było i w tym przypadku. Dwaj pracownicy pobierający opłaty przed wiazdem na autostradę I-95 w Delaware bawiło się rzucając śnieżki w siebie. Jeden z nich postanowił zebrać śnieg na nastepną śnieżke z przejeżdzającego samochodu cieżarowego. Pech chciał, że rękaw kurtki zaczepił się o jakiś hak na cieżarówce. W jednej chwili człowiek został pociągnięty, wyrwany z budki, w której siedział i wciągnięty pod koła naczepy.
Data dodania:
2005-03-07 08:40:17
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 100
  W Stanach Zjednoczonych Święto Niepodległości obchodzi się bardzo hucznie, towarzyszą mu wybuchy fajerwerków, a z nim liczne urazy ciała w wyniku nieprawidłowego obchodzenia się z materiałami pirotechnicznymi. W Nowym Yorku 34-letni Keith chciał zakończyć przyjęcie ogrodowe pokazem fajerwerków. Odpalił wyrzutnie fajerwerków, czeka, a tu nic. Co w takiej sytuacji zrobiłaby większość osób odznaczonych pośmiernie Nagrodą Darwina? Oczywiście zajżała by do wyrzutni aby zorientować się co jest. Keith też tak zrobił i w tym momencie odpaliła się rakietnica.
Data dodania:
2005-03-07 08:40:03
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 102
  Kolejna niesmaczna historia. Pewien mężczyzna z Pensynwalii upuścił klucze w przenośnej toalecie, zaklinował się gdy próbował je z tamtą wydobyć. Po ponad półgodzinnym wzywaniu pomocy usłyszały go dzieci z pobliskiego placu zabaw iw niedługim czasie pojawiła się policja. Aby wydobyć mężczyznę policjanci musieli rozebrać toalete, usunąć deskę klozetową, która zaklinowała się wokół jego bioder. Nasz bohater stał przez ponad półtorej godziny w odchodach bez spodni i butów.
Data dodania:
2005-03-07 08:39:41
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Policjant, który często prowadził akcje informacyje na temat szkodliwości handlu narkotykami dowiódł, że czyny są bardziej przekonujące od słów. Zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Jak wykazało śledztwo policjant brał kokainę i heroinę z policyjnego archiwum dowodów. Prawdopodobnie przedawkował podczas narkotycznych eksperymentow. Nie zastosował się też do hasła widniejącego na jego samochodzie "Po prostu powiedz nie!"
Data dodania:
2005-03-07 08:39:23
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  W 2000 roku w Oregonie dwaj mężczyźni wybrali się na ryby w czterometrowej aluminiiowej łodzi. Łódz ta była w wielu miejscach "fachowo" naprawiana za pomocą... taśmy klejącej, i tak naprzykład stojak silnika był przyklejony za jej pomocą do łodzi. Może nie doszło by do tragedii gdyby nie to, że w trakcie połowu zerwał się nagle silny wiatr, taśma nie wytrzymała, łódź staciła stateczność a obaj panowie znaleźli się w wodzie. Jednego z panów szczęśliwie wyłowiono na drugi dzień, natomiast jego druh zginął.
Data dodania:
2005-03-07 08:39:05
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  Kilku kumpli, a wśród nich nasz bohater o imieniu Darrell ukradło grubą gąbkę okalającą jedną z podpór wyciągu krzesełkowego na Mammoth Mountain. Gąbka ta zabezpieczała osoby (głównie narciarzy) korzystające z wyciągu przed bolesnym "spotkaniem" z słupem. Po kradzieży gąbki chłopcy ci wdrapali się na górę a nastepnie użyli gąbki jako sanek, na których zjechali w dół. Niestety nie dało się tym śnieżnym pojazdem kierować, a pech chciał, że gąbka zatrzymała się na miejscu kradzieży, natomiast głowa Darrella miała bliskie spotkanie z podporą w wyniku czego chłopak umarł.
Data dodania:
2005-03-07 08:38:49
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 100
  Coś dla amatorów jazdy na hulajnodze. Podajemy przepis na szybką śmierć. Potrzebna jest jedna hulajnoga bez odblasków, jedna butelka tequili, czarne ubranie i jeden nieroztropny młodzieniec. Wszystko to pakujemy na środek drogi, "gasimy światło" i patrzymy co będzie. Wieczorową porą kierowca furgonetki, który zauważył w ostatniej chwili człowieka na szosie, wykonał ryzykowny dla siebie manewr i prawie udało się. Niestety amator hulajnogi został udeżony lusterkiem w tył głowy. Gdyby miał kask pewnie wyszedł by bez szfanku, niestety nawet tego nie miał. Powinna być to przestroga dla młodych wściekłych na hulajnogach.
Data dodania:
2005-03-07 08:38:26
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 100
  Rzecz nieprawdopodobna, lecz prawdziwa. Pewien człowiek umarł, a dochodzenie wykazało, że powodem było uduszenie się własnymi gazami. Głównymi przyczynami śmierci była fatalna dieta, brak wendylacji w domu oraz otyłość mężczyzny. Człowiek ten spożywał głównie groch i kapustę, sprzyjające obfitemu wydzielaniu gazów. Umarł podczas snu. Gdyby tylko otworzył okno, gazy trawienne wydzielane przez niego nie byłby tak groźne i nie doszło by do nieszcześcia.
Data dodania:
2005-01-18 19:57:54
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 100
Więcej:
1 ... < | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > ... 8

SZUKAJ   AUTORA
GAFY I WPADKI
Nagrody Darwina
Mowa Powypadkowa
Polityczne
Dzieci - Zeszyty Szkolne
Komentarze sportowe
Komentarze Ateny 2004
Dzienniczki szkolne
Najlepsze 10 Wg. Was
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012