humor   Dziś jest: czwartek - 20 czerwca 2019 - 171 dzień roku   Imieniny mają: Bogna - Florentyna - Rafał
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Liczba pozycji w dziale Nagrody Darwina - Śmiertelne wypadki nie całkiem poważne ale napewno autentyczne wynosi: 61.


  Ta historia jest o pewnym 34 letnim facecie z Anglii, pasjonacie skoków do wody. Wyznaczył on sobie za cel skok do wody z każdego mostu w Norwich. Gdy już skoczył ze wszystkich mostów w mieście, wdrapał się na najwyższy poziom wielopiętrowego parkingu nad rzeką. Głośno krzycząc, zapytał przypadkowych przechodniów, jak tu jest głęboko, po czym skoczył. Okazało się, że mężczyzna skoczył z 23 metrów do rzeki o głębkości 1 metra. W ten sposób jeden z prawdziwych pasjonatów odszedł z tego świata.
Data dodania:
2005-01-18 19:57:13
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Nasz kolejny bohater zginął nagrywając film wideo o zasadach bezpiecznej obsługi wózków widłowych. Na negatywną ocenę jego zachowania można zaliczyć to, że był właścicielem szkoły obsługi sprzętu mechanicznego w Perth (Australia). Ale jak doszło do samego wypadku? Otóż Peter kierował wózkiem widłowym podczas nakręcania filmu. Przejeżdzając przez podwórze wjechał na pryzmę żwiru, wózek gwałtownie się zachwiał, a Peter wypadł z kabiny i został przygnieciony. Po ustaleniu całego nieszcześliwego zdarzenia, okazało się, że Peter jechał za szybko oraz nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Data dodania:
2005-01-18 19:55:52
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Akcja tego zdarzenia rozgrywała się w słonecznej Kaliforni, natomiast przedmiotem naszych zainteresowań będzie pewna sekta, która chciała odkryć tajemnice chodzenia po wodzie i być niczym Jezus Chrystus. Ludzie sekty dzien po dniu ćwiczyli i ćwiczyli a najwięcej chyba sam przywódca sekty, który zginął podczas tych ćwiczeń. "Wielki mistrz sekty" ćwiczył wytrwale przez wiele godzin w wannie, utonął poślizgnąwszy się na mydle przez co prawdopodobnie zbliżył się do Boga.
Data dodania:
2005-01-18 19:54:29
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  32-letni mężczyzna, który pdróżował na cieżarówce wyładowanej paletami, zmarł w skutek uderzenia głową o betonowe przesło mostu przy prędkości 90 km/h. Kierowca po całym zdarzeniu tłumaczył się policji, że mówił autostopowiczom by nie siadali, ale ci twardogłowi nie chcieli go słuchać i jak się okazało jeden z nich nie miał dostatecznie twardej głowy.
Data dodania:
2005-01-18 19:53:31
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Coś dla spawaczy-mechaników. Robert, mechanik spawał pęknięta felge koła traktora. Był doświadczonym pracownikiem, gdyż robił to już od lat. Mimo to zlekceważył przepisy BHP i nie spuścił powietrza z koła. W wyniku podgrzania koła podczas spawania wzrosło ciśnienie w oponie powodując wybuch. Koło o średnicy prawie półtora metra oderwało się od osi traktora i uderzyło Roberta, który poniósł śmierć na miejscu. W wyniku wybuchu z sąsiedniego podnośnika spadła furgonetka.
Data dodania:
2005-01-18 19:52:34
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Dwaj rozrywkowi przyjaciele postanowili uniknąć płacenia rachunku za wypitą w dużych ilościach whisky. Przez długi czas bawili się w nocnym klubie nad brzegiem Nilu (Egipt), aż w pewnym momencie postanowili, że wskoczą do rzeki i przepłyną na drugi brzeg unikając w ten sposób zapłaty. Niestety jednego pana zadanie przerosło i utopił się, na drugiego natomiast czekała policja po drugiej stronie rzeki zawiadomiona, przez właściciela lokalu. Czekał także rachunek na 180 dolarów, który cały będzie musiał zapłacić pozostały przy życiu imprezowicz.
Data dodania:
2005-01-18 19:50:40
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 97
  Życie potrafi płatać przeróżne, straszne figle, ale tylko w przypadku gdy mu w tym troche pomożemy. W miejscowści Nazlat, 370 kilometrów od Kairu (Egipt) śmierć poniosło 6 osób próbując ratować kurę, która wpadła do studni. Jako pierwszy wskoczył do studni rolnik, lecz prąd wciągnął do pod wodę. Następnie po kolei wskakiwali do studni jego 2 bracia i siostra i na końcu z pomocą ruszyli 2 starsi chłopi, którzy także ponieśli śmierć w studni. Policja wydobyła z studni 6 ciał oraz żywą kurę.
Data dodania:
2005-01-18 19:48:59
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Dwóch meżczyzn w Brisbane (Australia) udało się na parking kampingowy z zamiarem pobicia jednego z mieszkańców przyczepy. Dalej akcja potoczyła się jak w kreskówkach. Wieczorową porą, gdy już było całkiem ciemno, dorwali swoją ofiarę. W całym zamieszaniu niedoszłej ofiarze udało się wymsknąć, natomiast napastnicy wzajemnie zaczeli się okładać nożami. 21-letni nożownik zmarł na miejscu, a jego druh został przewiezony do szpitala.
Data dodania:
2004-11-02 19:32:04
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
Więcej:
1 ... < | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > ... 8

SZUKAJ   AUTORA
GAFY I WPADKI
Nagrody Darwina
Mowa Powypadkowa
Polityczne
Dzieci - Zeszyty Szkolne
Komentarze sportowe
Komentarze Ateny 2004
Dzienniczki szkolne
Najlepsze 10 Wg. Was
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012