humor   Dziś jest: czwartek - 20 czerwca 2019 - 171 dzień roku   Imieniny mają: Bogna - Florentyna - Rafał
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Liczba pozycji w dziale Nagrody Darwina - Śmiertelne wypadki nie całkiem poważne ale napewno autentyczne wynosi: 61.


  Pewien Chorwat, student uniwersytetu, zginął w wyniku wybuchu ręcznego granatu, którym żąglował na zabawie. Studenta można uznać za 100% idiotę, a osoby, które się temu przyglądały za półgłówków, czy też ćwierć inteligentów. W wyniku wybuchu obrażeń ciała doznało sześciu oserwujących zdażenie studentów.
Data dodania:
2004-11-02 19:30:56
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Lokator przyczepy mieszkalnej w Arkansas postanowił zajrzeć do kanistra, przyświecając sobie zapaliniczką. Marcel chciał sprawdzić czy w kanistrze jest woda, na jego nieszczęście wody nie było, była za to benzyna. Nastąpił zapłon oparów, z wypuszczonego z ręki kanistra wylała się benzyna i całą przyczepa spłoneła. Marcel ma poparzone ręce. W pożarze zginął jego pies.
Data dodania:
2004-11-02 19:30:03
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Pewien 36 letni Kanadyjczyk z Saskatchewan, amator ekstremalnych drzemek, postanowił przenocować w śmietniku. Nad ranem został wrzucony razem ze śmieciami do śmieciarki i wywieziony na wysypisko. Już na wysypisku ktoś usłyszał jęki naszego nieszcześnika po czym wydobyto go spod góry śmieci. Teoretycznie powinnien już nieżyć, a wyszedł z tego z połamaną szczęką, ramieniem i żebrami. Nasz bohater wpadając razem z odpadkami do śmieciarki spadł najpierw z wysokości 4 metrów, a póżniej został sprasowany. Kompresor śmieciarki ściska śmieci do jednej piątej jej początkowej obiętości.
Data dodania:
2004-10-21 21:21:39
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Dwóch podpitych mieszkańców Anchorage (Alaska) postanowiło popływać z niedźwiedziem polarnym w miejscowym zoo. Przedostali się przez ogrodzenie i wskoczyli do basenu. Niedźwiedź Blinky poczuł się urażony i zaatakował chłopaków. Obaj przeżyli lecz jeden z nich stracił prostate.
Data dodania:
2004-10-19 11:32:38
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Zabawa w łuczników może się zakończyć tragicznie. Do szpitala w Toronto (Kanada) przywieziono człowieka z strzałą w mózgu. Jego kolega wyjaśnił policji, że razem ćwiczyli strzelanie z łuku. Jedna z strzał poleciała ponad tarczą i wylądowała gdzieś w krzakach. Ze względu, że strzała była dość kosztowna postanowili ja odnaleźć. Jeden miał wystrzelić strzałe, a drugi śledzić jej lot, dzięki czemu mieli określić położenie zagubionej strzały. Niestety strzałą utkwiła miedzy oczami nieszczęsnego łucznika i dotarła do mózgu.
Data dodania:
2004-10-19 11:28:49
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Pewien 19-letni młodzieniec postanowił wysikać się z wiaduktu nad ulicą Pine w stanie Waszyngton. Akcja rozgrywała się nad ranem, gdy jeszcze było ciemno. Chłopak stracił równowagę i spadł z wysokości 15 metrów. Więcej już się nie wysika.
Data dodania:
2004-10-05 15:45:20
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Uczestniczka safari, kobieta należąca do Korpusu Pokoju złamała jedną z podstawowych zasad obowiązujących podczas takich wypraw. Mimo liczny ostrzeżeń nie posłuchała i wysiadła z autobusu by zrobić ładne zdjęcie słonia. Zwierzak stratował kobietę i jej aparat fotograficzny.
Data dodania:
2004-10-05 15:41:22
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Pewien robotnik budowlany z Florydy przywiązał się do rusztowana, by bezpiecznie pracować. Po jakimś czasie, zapominając do czego się przywiązał, zrzucił tą cześć rusztowania na dół. Ciężar pociągnął go za sobą i facet poleciał z wysokości czwartego piętra, łamiąc obie nogi. Lekarze zalecili mu, żeby częściej używał najważniejszego narzędzia gwarantującego bezpieczeństwo - mózgu.
Data dodania:
2004-10-03 19:24:38
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
Więcej:
1 ... < | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

SZUKAJ   AUTORA
GAFY I WPADKI
Nagrody Darwina
Mowa Powypadkowa
Polityczne
Dzieci - Zeszyty Szkolne
Komentarze sportowe
Komentarze Ateny 2004
Dzienniczki szkolne
Najlepsze 10 Wg. Was
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012