humor   Dziś jest: czwartek - 20 czerwca 2019 - 171 dzień roku   Imieniny mają: Bogna - Florentyna - Rafał
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Liczba pozycji w dziale Nagrody Darwina - Śmiertelne wypadki nie całkiem poważne ale napewno autentyczne wynosi: 61.


  29-letni mężyczyzna podjął nie do końca przemyślaną próbę przekonania żony, że jest dostatecznie trzeźwy, by prowadzić samochód. Pojechał więc na policję, nieleglanie zaparkował i zażądał przeprowadzenia badania. Test wykazał, że jest pijany. Reszty można się już domyślić, został zatrzymany, a żona wygrała spór.
Data dodania:
2004-09-24 12:02:17
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  Pewien wędkarz łowiący w pobliżu Livingstone w Zambii udusił się, ponieważ żywa ryba przypadkiem uwięzłamu w gardle. Nasz bohater Harris, gdy chciał zagryźć wyciągniętą rybę, ta wślizneła mu się do gardła. Próbował wydobyć ją patykiem, ale tylko wepchnął ją jeszcze głębiej. Następnego ranka wieśniacy znaleźli jego ciało z patykiem w ustach. Jeden z nich pociągnał za patyk i wyciągnął rybę.
Data dodania:
2004-09-23 14:49:32
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  Pewien ogrodnik amator (Indiana, USA) wyhodował piękny krzew marihuany. Pewnego dnia zadzwonił ktoś z policji i powiedział, że został zdemaskowany, ale zrezygnują z wniesienia oskarżenia jeśli zaraz przywiezie swoją roślinkę na posterunek. Nasz ogrodnik pojechał ze swoim karzkiem do biura szeryfa gdzie zaskoczeni policjanci aresztowali go pod zarzutem uprawiania zakazanych roślin. Jak się okazało telefon był dziełem jakiegoś dowcipnisia.
Data dodania:
2004-09-23 14:41:33
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  Taksówkarz z Phnom Penh (Kambodża) rzucił wyzwanie swemu sąsiadowi by stanął pod gniazdem szeszeni, podczas gdy on z kolegą będzie rzucał w nie kamieniami. Sąsiad, który uważał się za silnego meżczyznę nie mógłby sobie pozwolić na odmowę. W wyniku całej akcji mężczyzna został wielokrotnie użądlony i zmarł z powodu zatrucia jadem.
Data dodania:
2004-09-23 14:33:40
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 100
  Pewien mężczyzna porządkował zimą swoją działkę budowlaną w Chestnuthill Township (Pensylwania). Jedna z prac polegała na wycince drzew. Wycinając drzewo nie zauważył że o nie opiera się inne. Pod ich cieżarem zrąbane drzewo zaczeło się pochylać w jego stronę. Uciekając pośliznął się, po czym dogoniło go upadające drzewo.
Data dodania:
2004-09-23 14:29:29
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Akcja miała miejsce w Chabarowsku, mieście na dalekim wschodzi Rosji. Pewien mężczyzna wiedząc o tym, że jego żona przyprawia mu rogi postanowił się zemścić zabijając ją i jej kochanka. Wykonał bombę po czym chciał ją zamontować na drzwiach mieszkania kochanków i w tym momencie nastąpiło wielkie BOOM! Z pewnością to był prawdziwy jeleń.
Data dodania:
2004-09-23 14:21:33
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 96
  Dwie pracownice baru szybkiej obsługi (Burger King) postanowiły okraść bar i zamaskować swój czyn. Kluczowym elementem złożonego planu było sfingowanie napadu i podpalenia. Lisa odegrałą rolę ofiary, związanej taśmą klejącą i zamkniętej w chłodni. Jej wspólniczka podpaliła śmieci i wyszła z baru z torbą pieniędzy. Teraz na scenie mieli się szybko pojawić strażacy, niestety tak się nie stało. Dopiero pracownicy dziennej zmiany zaalarmowali straż pożarną czując swąd. Strażacy znaleźli Lizę w chłodni, zamrożoną i wpółprzytomną. Zostałą przewieziona do szpitala, ale zmarła z powodu hipotermii. Co ciekawe, Lisa mogła łatwo oswobodzić się z więzów i uciec z niezamkniętej chłodnii gdyby tylko chciała.
Data dodania:
2004-09-23 14:15:06
Autor: moreus wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
  16 kwietnia 1997 roku, Tajlandia. Japan Times: "Rząd musi ukrócić mode na pompowanie!" Artykuł pod takim tytułem pojawił się po tym, jak szczątki 13-letniego Charnchai Puanmuangpak zostały przewiezione do szpitala. Charnchai używał niewielkiej pompki (której koniec wsuwał sobie do odbytu i pompował powietrze), ale to go już przestało bawić. Wraz z kolegami postanowił spróbować kompresora na stacji benzynowej. Pod przykryciem nocy, nie podejrzewając mocy kompresora, wsunał rurkę do odbytu i włączył urządzenie. Zginął (a właściwie zniknął) natychmiast, świadkowie są nadal w szoku. "Wciąż nie znaleźliśmy wszystkich jego części", powiedział urzędnik policji. "Gdy taka ilość powietrza zadziałała z gazami w jego organiźmie, Charnchai po prostu eksplodował. To wyglądało jak bomba lub coś w tym rodzaju".
Data dodania:
2004-09-09 09:57:27
Autor: Hex wyślij znajomemu Wyślij Wynik: 99
Więcej:
1 ... < | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

SZUKAJ   AUTORA
GAFY I WPADKI
Nagrody Darwina
Mowa Powypadkowa
Polityczne
Dzieci - Zeszyty Szkolne
Komentarze sportowe
Komentarze Ateny 2004
Dzienniczki szkolne
Najlepsze 10 Wg. Was
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012