humor   Dziś jest: piątek - 22 października 2021 - 295 dzień roku   Imieniny mają: Halki - Filip - Przybysław
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Zobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

GRY LOGICZNE

gry flash online
Budowniczy trasy
Gra polega na ułożeniu trasy aby samochód mógł przejechać do punktu przeznaczanienia. Musisz się spieszyć bo grasz na czas. Jeśli zdążysz ułożyć trase przed czasem przechodzisz do następnego poziomu.
Rozmiar: 71 KB
gry flash online Kwadrat
Gra logiczna, jeśli lubisz kostkę rubika z pewnością i ta gra flash przypadnie Ci do gustu. Jeśli uda Ci się wykonać zadanie przed wyznaczonym czasem przechodzisz do następnego poziomu.
Rozmiar: 94 KB
gry flash online Flash Chess
Po prostu gra flash w szachy. Sprawdź się.
Rozmiar: 80 KB
gry flash online Atomica
Popularna gra flash w kulki.
Musisz ustawić w jednym rzędzie lub po skosie 3, 4 lub 5 kulek takiego samego koloru w zależności od wybranego poziomu trudności.

Rozmiar: 44 KB
gry flash online Blobs
Gra na zasadzie warcabów, musisz jedną żabką przeskoczyć drugą. Musisz to zrobić w ten sposób aby na planszy została tylko jedna, przechodzi wtedy do następnego już trudniejszego poziomu. W grze jest 40 poziomów. Skakać można także po przekątnej.
Rozmiar: 94 KB
gry flash online Bloomin' Gardens
Zasady gry jak w popularnych kulkach, z tym że Ty wcielasz się w postać ogrodnika, przesadzasz kwiatki, krzaczki aby były jednakowe w jednym szeregu. Jak ułożysz 5 dostajesz punkty a kwiaty znikają z grządki.
Rozmiar: 157 KB
gry flash online Conundrum 3D
Gra logiczna, polega na wysunięciu do góry wszystkich kwadratów, które unosimy według pewnego schematu.Rozmiar: 168 KB
gry flash online Stackopolis
Układasz płytki w sposób zaprezentowany w grze, masz ograniczony czas na ułożenie. Jak Ci się uda ułożyć przechodzisz do trudniejszego poziomu.


Rozmiar: 335 KB
gry flash online Sudoku
Gra w Sudoku czyli musisz odpowiednio ułożyć liczby w diagramie: 9 różnych w małym kwadracie i 9 różnych w linii poziomej i pionowej na całej planszy.

Rozmiar: 87 KB
gry flash online Orbox B
Ciekawa gra logiczna, musisz ustawić w odpowiednim miejscu na planszy swój klocek stosując się do zasad gry. Wiele poziomów gry, po kolei przechodzimy do coraz trudniejszych.


Rozmiar: 93 KB
gry flash online Tic-Tac-Toe
Gra w kółko i krzyżyk. W tej grze możesz grać przeciwko drugiej osobie lub komputerowi. W grze wyświetla się także kto ile razy wygrał.


Rozmiar: 8 KB
gry flash online Dots
Gra logiczna, możesz grać przeciwko komputerowi lub drugiemu graczowi. Gra polega na wstawianiu na plansze kresek w poziomie i pionie a z nich tworzenie małych kwadracików z 4 kresek. Osoba, która dołoży ostania kreskę do kwadracika przejmuje go i otrzymuje punkt, jednocześnie ma do wykorzystania jeszcze jeden ruch.
Rozmiar:: 74 KB
gry flash online Caixa
Musisz ustawić wszystkie klocki na ten sam kolor, gra ma 3 poziomy trudności, ustawiasz według pewnej zasady.


Rozmiar: 148 KB
gry flash online 3D Logic
Gra flash logiczna - chodzi o połączenie dwóch takich samych kwadratów znajdujących się na kostce ze sobą. Aktywne boki dużej kostki są tylko 3. Połączyć musisz wszystkie pasujące do siebie pary aby przejść do następnego levelu. Gra ma wiele poziomów i później może sprawiać problemy.
Rozmiar: 246 KB
gry flash online Arcade Lines
Gra flash w kulki. Musisz w jednym rzędzie uzbierać conajmnie 5 takich samych kul (mogą być w pionie, poziomie lub po skosie). Kulki są wykładane po 3, mamy podgląd jakie kolory zostaną wyłożone przy następnym ruchu. Gra ma dodatkową opcję - kule 2 i 4-kolorowe. Przykładowa punktacja: za ułożenie paska z 5 kul w poziomie i pionie dostajemy 3 punkty a pod skosem już 5, za ułożenie paska z 7 takich samych kul w poziomie czy pionie dostajemy 8 punktów tyle samo dostaniemy za ułożenie paska z 6 kul pod skosem.
Rozmiar: 233 KB
gry flash online
Parking Zone
Musisz zaparkować samochody odpowiednio pod dany kolor. Gra ma wiele poziomów różnących się sposobem połączeń między parkingami.

Rozmiar: 75 KB
gry flash online Block Buster
Gra logiczna. Polega na zbieraniu bomb ale tylko tych, które mają włączony odliczany czas. Musisz się zmieścić w wyświetlonym czasie i zebrać daną bombę zanim ona wybuchnie. Utrudnienie w grze polega na tym, że nie możesz poruszać się dwa razy po tej samej trasie. Jeśli wejdziesz na nią ponownie tracisz życie. Gra ma wiele poziomów oczywiście coraz ciekawszych i trudniejszych.
Rozmiar: 89 KB
gry flash online Quarkz
W przypadku plaszy 4x4 i gry do 35 punktów klocki po rogach gdy uzyskają 3 punkty mogą przejmować sąsiednie klocki, 4 środkowe po uzyskaniu 8, pozostałe po uzyskaniu 5, analogicznie przy innych parametrach gry. Przejmując sąsiednie klocki dodajemy im po jednym punkcie. Stosując się do tej reguły należy przechytrzyć przeciwnika, gra przeciwko komputerowi lub innemu graczowi. W opcjach można ustawić do ilu punktów gramy, oraz jaki poziom ma reprezentowac komputer. Który z graczy uzyska w zależności od ustawienia 35, 60, 90... punktów ten wygrywa.
Rozmiar: 179 KB
gry flash online Hexxagon
Gra logiczna. Musisz przejąć jak najwięcej komórek na planszy stosując się do reguł gry. Po kliknięciu w wybrany swój kryształ (masz na początku trzy) na zielone podświetli się pola gdzie możesz postawić nowy kryształ, na żółto gdzie z obecnym kryształem możesz się przemieścić. Kryształ przeciwnika zbliżając się do Twojego kryształu przejmuje najbliższe, podobnie postępujesz ty. Musisz kombinować kiedy opłaca się przeskakiwać, a kiedy podchodzić pod kryształy przeciwnika, czym więcej na raz przejmiesz tym lepiej. Do wyboru mamy grę z komputerem lub drugą osobom.Rozmiar: 47 KB
gry flash online Quad
Gra logiczna podobna do Tetris. Układać klocki możemy w każdym miejscu planszy, jeśli ustawimy w pionie lub poziomie na całej długości choć jeden rząd klocków powoduje to zniknięcie go. Na planszy mamy dodatkowe utrudnienie, są to 4 klocki, które poajwiają się w momencie rozpoczęcia gry, w rzędach w których one występują nie można ułożyć znikających rzędów. Nie można obracać klocków. Gra jest na czas.
Rozmiar: 69 KB

INNE GRY FLASH
1      2      3      4      5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15
16     17     18     19     20     21     22     23     24     25     26     27     28     29     30     31     32     33     34     35     36     37     38     39     40     41     42     43     44     45     46     47     48     49     50     51     52     53     54     Puzzle 1     Puzzle 2    
SUPER GRY DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO
CZY   WIESZ ,  ŻE . . .
Do ósmego wieku naszej ery w tekstach pisanych po łacińsku i grecku nie występowały przerwy między wyrazami, cała treść była jak jeden wielki wyraz. Dopiero księża którzy mieli często problem z szybkim określeniem gdzie się kończy dany wyraz a zaczyna następny zaczęli zapisywać treści ze spacjami między wyrazami.

Smsy    Tekstowe
Śmieszne   Miłosne
Dowcipy
Dowcipy o Jasiu
Dowcipy o bacy
Dowcipy o blondynkach
Więcej dowcipów >>
Śmieszne fotki
Biuro
Tuning malucha
Rowery
Więcej fotek >>
Gry flash
Gry sportowe
Gry zręcznościowe
Gry logiczne
Więcej gier >>
Gafy i wpadki
Nagrody Darwina
Zeszyty szkolne
Komentarze sportowe
Więcej gaf >>
Cytaty
Przyjaźń
Śmieszne
Prawda i fałsz
Więcej cytatów >>
Dodaj Dowcip, Newsa
Księga Gości
Strony rozrywkowe
Czas Na Links
Śmieszne Koszulki
Mapa Serwisu
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012