humor   Dziś jest: wtorek - 04 sierpnia 2020 - 217 dzień roku   Imieniny mają: Dominika - Jan - Protazy
Dowcipy | Opisy GG | Psychozabawy | Gry flash | Teksty | Fotki | MP3 | Filmiki | Ciekawostki | Przysłowia | Gafy | Cytaty
FOTO    HUMOR
humor
DZWONKI NA NOKIĘ

NA INNE TELEFONY
GOOGLE
ANKIETA Jolki
Jak jest Twoja ulubiona pora roku?

wiosna
jesień
zima
latoZobacz wyniki
Starsze Ankiety
Zaproponuj Ankietę
TAPETY DO TELEFONU

INNE

Jak najczęściej trzymasz ręce?

Zwróć uwagę, jak najcześciej trzymasz ręce stojąc i rozmawiając z kimś lub na coś oczekując.

1. Ręce w kieszeniach: Jesteś aktywny i przedsiębiorczy, czesto przejawiasz inicjatywę. Niechętnie opowiadasz o sobie, zawsze chowasz jakiegoś asa w rękawie. Nie dowierzasz ludziom, zachowujesz spory dystans. Trudno się z toba zaprzyjaźnić! Jesteś złośliwy, każdemu wytykasz błedy. Masz poczucie humoru i dość cięty język.

2. Rece skrzyzowane na piersiach: Nie jesteś zadowolony z życia. Nie potrafisz walczyć, jesteś przesadnie ostrożny i przeważnie w defensywie. Drobne przeszkody sprawiają, że wycofujesz się z realizacji planów. Uciekasz od odpowiedzialności, wolisz wykonywać cudze polecenia. Niechętnie zabierasz głos w dyskusji. Twoją jedyną metodą obrony jest przekora. Gdy czesto krzyżujesz równiez nogi - jesteś wyjatkowo powściągliwy i sztywny. Przepełniają cię lęki, obawiasz się krytyki. Jeśli krzyżujesz ręce w ten sposób, że widac tylko wyprostowane kciuki, a dłonie są schowane - powyższy opis ciebie nie dotyczy. Ty nie rozumiesz ludzi z kompleksami. Na kazdym kroku podkreślasz swoją wyższość. Jesteś zarozumiały i niezachwianie wierzysz w siebie. Nie szanujesz ludzi, zdecydowana wiekszość reprezentantów homo sapiens uważasz za skończonych głupców.

3. Ręce swobodnie opuszczone wzdłuż ciała: Doskonały z ciebie przyjaciel! Życzliwy i serdeczny, nie opuścisz nikogo w biedzie. Jesteś zgodny i spokojny, niełatwo wyprowadzić cię z równowagi. Znasz swoją wartość, potrafisz walczyć o słuszną sprawę i upierać się przy swoim zdaniu. Gdy trzeba, potrafisz zdecydowanie odmówić.

4. Ręce oparte na biodrach: Jesteś niczym ptak puszący piórka! Chcesz błyszczeć, sciągać wzrok i pokazywać się od najlepszej strony. Chętnie udajesz, koloryzujesz swoje zalety i osiągnięcia, opowiadasz o niesamowitych miłosnych podbojach. Możesz być agersywny! Oceniasz ludzi krytycznie, wyrażnie brakuje ci tolerancji.

5. Ręce na plecach: Jeśli dłoń lekko trzyma drugą - to tzw. gest królewski. Nie odczuwasz lęku, jesteś swobodny i pewny siebie. Chcesz dominować nad otoczeniem, często zachowujesz się protekcjonalnie. Chętnie udajesz dobrego wujaszka, poklepujesz po ramieniu i pobłażliwie się uśmiechasz. Gdy jedna dłoń jest zaciśnięta w pieść - nie cofniesz się przed niczym, jesteś przebojowy i zawsze gotowy do ataku. Agresja może być wynikiem frustracji i zranionych uczuć. Jesteś przyczajony jak kot, nie wierzysz ludziom i spodziewasz się po nich wszystkiego, co najgorsze. Efekt jest taki, że to ty cześciej ranisz ludzi złośliwymi docinkami. Palce obu rąk są splecione, a dłonie przekręcone - to obraz twojego wnętrza, pogmatwanie z poplątaniem. Jesteś skomplikowany i nie dajesz sobie rady z samym sobą. Z trudem osiągasz szczęście w związkach uczuciowych. Jeśli jedna dłoń trzyma palec wskazujący drugiej - czujesz się bezbronny i zbity z tropu. Przyszłość widzisz w najczarniejszych kolorach. Poszukujesz oparcia, jesteś nieśmiały i bierny. Nie potrafisz zmusić się do aktywności. Nerwica i skłonność do depresji też nie poprawiają sytuacji.
PSYCHOZABAWY
Testy:  A    B    C   
  D    E    F    G
Gdzie Jest Ojciec?
20 Mnichów
Kabriolet
Kadrowiec
Pogrzeb
Cyfry i litery
Gwiezdne Imiona
Cztery Pytania
Szkoła Policyjna
Autobus Czerwony...
Oczywiste Odpowiedzi
Pizzza hotel
Krowa muczy
Uzależnienie od Netu
Kolorowy Test
Test na obłąkanie
Zagadka Einsteina
John i złodziej
Jak trzymasz ręce
Pilot samolotu
Narysuj Świnie
Kupujemy auto
Przywódca świata
Tajemnicza Śmierć
Tragiczny wypadek
Wielka powódź
Ile kosztują śledzie
Ważymy cegłę
Winda
Coś i nic
Brat, siostra, mąż, żona
Kogut na dachu
Trzech skoczków
Test kolor
Kim on jest?
Trzy żółwiki
Pewien portret
Zagadka Lwa Tołstoja
Zakupy w sklepie
Kierowca Fiata
Dwa statki
Niedźwiedź i zając
Wielbłądy w testamencie
Narzeka i pływa
Ładne kwiatki
Wyjazd na 20 lat
1200 zł do podziału
Pewien pacjent
7 krasnoludków i...
3 zapałki
Pięć córek
Osoba prawdomówna
Zielone, czerwone szelki
Wino w beczce
POLECAMY   STRONY
  Darmowe programy

GRY FLASH ONLINEStrzelanie do butelekJesteś aniołem, unikasz diabłówPoszukujesz złota w kopalni

>>>     <<<

ŚMIESZNE FILMIKI

Skaczący samochód
Czyli nieprzewidzine atrakcje.

Palenie gumy na rowerze

Czyli dużo pary w nogach.

Zakręt roku

Czyli droga pełna niespodzianek.

>>>     <<<

ŚMIESZNE ZDJĘCIA GALERIE

Walentynki


Prawie jak...


Mona Lisa


>>>  

                                                     

kanały RSS na beka.pl
Info  |   Zgłoś Usterkę  |   Prywatność
   Copyright Beka.pl 2001-2012